Chci otěhotnět
Jsem těhotná
Zdraví celé rodiny
Pro naše děti
Jsem máma
Nahlédněte
Partneři

Fructavit - 50 ml

Duhové elixíry
Doplňky stravy na podporu otěhotnění » Bylinné tinktury a kapky

Fructavit - 50 ml
Fructavit - 50 ml
Cena s DPH:169.00 Kč

 

Složení: Voda, jemný líh melasový, extrakt z plodů borůvky obecné, rakytníku řešetlákového, černé jeřabiny (aronie) a rybízu černého. Lihovitost 40%, obsah 50 ml. Vhodné pro děti od 3 let.

Uvedené plody jsou bohaté na vitaminy A, B, C, E, PP, organické kyseliny, flavonoidy (isoquercitrin, rutin), draslík, jód, pektin, beta karoten, cukry a další důležité látky. Všechny obsažené látky jsou přítomny ve své přirozené podobě a proto jsou naším organismem lehce a velmi dobře vstřebatelné.

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (European Food Safety Authority - EFSA) nám umožňuje tato zdravotní tvrzení:

očista těla
stres a vyčerpání
obsahuje antioxidanty a antokyany
přirozená imunitní odpověď organismu
úprava tělesné váhy, váhový úbytek
metabolismus sacharidů, tuků a bílkovin
hladina cukru v krvi
zdravé zažívání, trávení
zdravé sliznice v žaludku a tenkém střevě
černý rybíz - hojivý pro ústa a hrdlo, ulevuje v případě dráždivého hrdla a hltanu, hojivý a utišující účinek na hrdlo, hltan a hlasivky
zdraví srdce a cév, udržování silných cévních stěn
podpora žilního oběhu, pomáhá redukovat pocit unavených a těžkých nohou, pomáhá udržovat zdravý žilní oběh dolních končetin, podporuje pocit zdravého krevního oběhu, příznivý vliv na krevní oběh, pro úlevu dolních končetin a dosažení pohodlí
zdraví svalů a kloubů
zdraví očí, stabilizace kolagenových struktur v oku
snižuje námahu očí, zlepšuje noční vidění
vlasová a nehtová péče
zdraví kůže

Způsob užívání elixíru: 3x denně 20 kapek (při vyšší hmotnosti až 30 kapek) půl hodiny před jídlem nebo po jídle, optimálně alespoň po dobu jednoho měsíce. Elixír je vhodné rozředit v troše vody na dně skleničky a chvíli podržet v ústech, není třeba zapíjet. Fructavit je podle potřeby možné užívat i dlouhodobě.

Poznámka

Jedno balení o obsahu 50 ml vystačí zhruba na dva týdny, při samostatném použití jednotlivých elixírů proto doporučujeme využívat dvě balení po sobě. Jednou až dvakrát do roka doporučujeme zařadit komplexní detoxikačně-regenerační kúru pomocí všech tří základních Duhových elixírů v pořadí FUNGILEN – DETOXILEN – FRUCTAVIT. V tomto případě stačí využívat po jedné lahvičce od každého elixíru, jednotlivě za sebou bez pauzy.